Datum
30-9-1965
Soort
Cursus (les 1 t/m 10)
Reeks
4. Sleutels (Cursussen) > Sleutels jaargang 1 t/m 32 > Sl. Jaargang 11 (1965 - 1966)
Pdf tekst
Pdf tekst
Inhoud
Klik voor inhoudsopgave
- Inleiding, Les 1: Occultisme en magie, Waanvoorstellingen, Openheid (meditatie)
- Psychokinese-Helderziendheid, Het verleden
- Sfeer, Het wekken en gebruiken van de eigen innerlijke kracht, 3 proeven om die kracht bij uzelf te konstateren, Dromen-dagdromen-fantasiebeelden+eenvoudige regels, Occultisme in het heden
- Magisch denken, Uw woning reinigen, genezing(als een bepaald probleem u kwelt) , de eenvoudige wetten, Psychologie en magie
- Feeling en Magie, De persoonlijke uitstraling, Het rad(meditatie)
- De innerlijke krachten van de mens, Noot, Praktische toepassing van de innerlijke krachten
- Magie in de praktijk, Kennismagie, Overdrachtsmagie, De primitieve of natuurmagie oftewel de groene magie, Magie in de wereld van heden, Hypnose (meditatie)
- Magisch ritueel, I.Iemand die met de magie te maken krijgt, II.Wat zal die andere werkelijkheid zijn?, Een paar richtlijnen, De bewegingsmagie, De wetten der magie, Wetten van overdrachtelijkheid en de harmonische werking(bij personen-planten-voorwerpen)
- Varia, Waarnemingen van plaats, Genezing, Het genezen op afstand, Spiritisme (de verhouding tussen geest en wereld)
- Occulte achtergronden, De weg tot verwerkelijking, Filosofie